Kalender

Dinsdag 24 aprilErthepe filmavond over mengvoederbedrijf Fransenter Aa, 20.00 uur
Zondag 29 april3e Noveen Antonius- 09.00 uur, Keldonk
Zaterdag 5 meiErthepe tentoonstelling FransenRaadhuis, 13.00 - 17.00 uur
Zondag 6 mei- Dauwtrappen
- 4e Noveen Antonius
- Erthepe tentoonstelling Fransen
- Vertrek 06.45 uur
- 09.00 uur, Keldonk
- Raadhuis, 11.00 - 17.00 uur
Maandag 7 mei- Bedevaart KBO naar Handel
- Onderonsje Boerdonk
- EHBO les
- Tijdstip n.n.
- Den Hazenpot, 10.00 uur
Zondag 13 mei- 5e Noveen Antonius
- Kofferbakverkoop CV De Lindefluiters
- 09.00 uur, Keldonk
- De Bolle Akker
Zondag 20 mei6e Noveen Antonius- 09.00 uur, Keldonk
Zondag 27 mei- 7e Noveen Antonius
- Wielerronde van Erp
- 09.00 uur, Keldonk
- Start/finish: Cruijgenstraat
Zondag 3 juni- 8e Noveen Antonius- 09.00 uur, Keldonk
Maandag 4 juniOnderonsje BoerdonkDen Hazenpot, 10.00 uur
Zondag 10 juni- 9e Noveen Antonius
- Vlooienmarkt Keldonk
- 09.00 uur, Keldonk
- 10.00 tot 14.00 uur
Woensdag 13 juniHeilige Mis Antonius19.00 uur, Keldonk
Zondag 17 juniAntoniusprocessie KeldonkH. Mis 10.00 uur
Zaterdag 23 juniZand en Zo.Hertog Janplein, Erp
Zondag 24 juni- Zand en Zo.
- Funtastic on Tour

- Hertog Janplein, Erp
- Simeonshof Erp 10:30 uur
't Span Keldonk 13:00 uur
Den Hazenpot Boerdonk 15:15 uur
Zaterdag 30 juniWitte Gij UtErp, Keldonk en Boerdonk
Zondag 1 juliHertog Jan Fietstocht
Woensdag 8 augustusDagreis KBO
Donderdag 9 augustusOntspanningsmiddag KBO- Van Haandel, 13.30 uur
Maandag 3 septemberOnderonsje BoerdonkDen Hazenpot, 10.00 uur
Maandag 10 septemberKienavond De ZonnebloemDe Paal, 20.00 uur
Zaterdag 15 septemberOpenveldfeestBolle Akker
Zondag 16 septemberOpenveldfeestBolle Akker
Maandag 1 oktober- Onderonsje Boerdonk
- Internationale Dag van de Ouderen
- Den Hazenpot, 10.00 uur
- ter Aa, 19.30 uur
Zondag 21 oktoberBreakOut voorrondeJJC
Maandag 5 novemberOnderonsje BoerdonkDen Hazenpot, 10.00 uur
Maandag 19 novemberKienavond De ZonnebloemDe Paal, 20.00 uur
Zondag 25 novemberBreakOut voorrondeJJC
Maandag 3 december Onderonsje BoerdonkDen Hazenpot, 10.00 uur
Zaterdag 8 decemberFire & Ice Feestavond
Zondag 9 decemberVuur & Vlam
Woensdag 12 decemberKerstviering KBOter Aa, 13.30 uur
Zondag 20 januariBreakOut voorrondeJJC
Zondag 17 februariBreakOut finaleJJC