Altijd al een keer prins van de Zandhazen willen worden? Grijp dan nu je kans. Prins Sander biedt zijn scepter en versierselen te koop aan op Marktplaats. Althans, dat doet de advertentie op Marktplaats vermoeden:

 

De tekst in de advertentieĀ luidt als volgt:

Met deze versierselen bent u verzekerd van een skonne carnaval. Alleen serieuze biedingen worden in overweging genomen. Wanneer er geen serieuze biedingen komen, ben ik genoodzaakt om ze nog een jaar zelf te dragen.

Zou kruidenier en prins Sander, die nochtans bekend staat als een vredevol man, zelf achter dit dreigement zitten? Of wordt hij beetgenomen door iemand die zijn versierselen heeft ontvreemd?

De tijd zal het leren.

Tagged with:
 

Geef een reactie

Je e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Verplichte velden zijn gemarkeerd met *

*

De volgende HTML tags en attributen zijn toegestaan: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress